O značke

unaluna kabat

Precízne krajčírske vypracovanie

Základným princípom našej značky je poctivá krajčírska práca. Množstvo detailov zhotovujeme ručne: napríklad vnútorná výstuž kabáta, ukončenie bez švov, vrecká, to všetko sú detaily, ktorým venujeme množstvo hodín s ihlou v ruke.

Kvalitné materiály

Kabáty šijeme výlučne z vlny a kašmíru, teda látok ktoré spĺňajú najvyššie nároky nielen na udržateľnosť, ale aj funkčnosť. Jemné, ale pevné saténové podšívky sú odolné voči mechanickému poškodeniu, a vďaka tomu vydržia roky.

unaluna kabat
unaluna kabat

Nadčasové a dobre padnúce strihy

Autorské návrhy našich kabátov neprinášajú žiadne hlboké posolstvá, jednoducho len chceme ženy pekne obliekať. Možnosť úpravy alebo zhotovenia kabáta na mieru je samozrejmosťou.

Personalizácia kabáta

Žiadna sériová výroba: každý kabát, ktorý zhotovíme je unikátny.  Na objednávku ponúkame možnosť personalizácie kabáta spočívajúcej vo vlastnom výbere strihu, vrchnej kabátovej látky, podšívky a typu vreciek.

unaluna kabat

Náš ateliér ponúka nadštandardné služby, a to osobné zmeranie, vlastný návrh strihu na mieru a podľa želania klientky, osobné skúšky, úpravy a prispôsobenie kabáta k dokonalosti a Vašej spokojnosti. 

 

Ponuka kabátov